czwartek, 13 października 2016

Minionek

Witajcie :)

Choć minionkowe szaleństwo już za nami to jeszcze zdarzają się zamówienia na te żółte piguły :) Po tym egzemplarzu pozostały mi tylko zdjęcia, w dodatku nie najlepsze, ale pokażę :)Wzór, tak jak ostatni od Stephanie z bloga www.allaboutami.com. Jak dla mnie to najładniejszy wzór na minionka jaki można spotkać w sieci, choć bez wątpienia także pracochłonny :)


Już raz go robiłam, możecie zobaczyć TUTAJ :) Tamten minionek to jeden z najczęściej  wyświetlanych wpisów (wow), dopiero teraz zauważyłam. Ale ten ma zdecydowanie ładniejsze uzębienie, widać postępy, ten nie musi odwiedzić ortodonty :P


Wszystko tak jak zwykle, czyli włóczka Kotek, szydełko 3 mm. Do tego elementy filcowe, wszystko ręcznie przyszyte - każdy ząbek z osobna, nie klejone :)

Słabe mamy ostatnio warunki do zdjęć, już prawie od dwóch tygodni słoneczko wyziera tylko chwilami zza chmur. Pada, a wręcz leje i zimnooo...
A tuż przed tym paskudnym załamaniem pogody wyruszyłyśmy z młodą podziwiać zachód słońca. Jaka była podekscytowana faktem, że wracamy po ciemku :)


No i wspomnienie jesieni, pięknej, złotej...


Dziękuję Wam za wszystkie odwiedziny i komentarze, po statystykach widzę, że dużo osób szuka informacji o bombkach, mikołajkach i innych cudach ;)
Ja jeszcze mam czas :P

12 komentarzy: