wtorek, 17 czerwca 2014

Dziewczyny lubią brąz

     Dziś obiecany komplet w kolorze brązowego melanżu ze sznurem makramowym. Prezentuje się tak:


     Wszystkie elementy, czyli drewniane koraliki ,,obrobione" kordonkiem, oraz przezroczyste plastikowe koraliki różnej wielkości i kształtów są nawleczone na sznurek woskowany. Tym samym sznurkiem zrobiona jest pleciona część naszyjnika. Zastosowałam najprostszy wzór makramowy :) Te ,,dyndające koraliki są zamontowane na tzw. szpilkach, które wykorzystuję do robienia kolczyków.

    Kompletu dopełniają kolczyki w podobnej tonacji i identycznym dyndającym elementem.      Oczywiście pewne małe rączki nie mogły się powstrzymać, żeby nie przeszkadzać mi w robieniu zdjęć, w związku z tym powstała cała seria takich fotek :)


     Taka z mojej córci sroczka, że musi brać do rączek i oczywiście do buzi wszystko co się błyszczy :) A tymczasem zmykam do dalszej męczarni z naziemną telewizją cyfrową. Już drugi dzień próbujemy to cholerstwo zamontować i zawsze coś... Zaczynam myśleć, że nic co darmowe nie może być dobre, my w ogóle nie łapiemy sygnału, tylko latamy z tą anteną. Aj, aj, aj... Idę się odstresować szydełkiem, najlepsza terapia pod słońcem :D

     Drogi czytelniku, zanim zrobisz taki sam naszyjnik, czy kolczyki, pamiętaj proszę o prawach autorskich. Z góry dziękuję :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz