sobota, 27 grudnia 2014

Święta, święta...

     Nie zdążyłam przed świętami nic napisać, w związku z tym nie pokazałam mojej choinki i ozdób (powiesiłam resztki, które mi nie poszły). Nadrabiam zaległości :)

     To nasza choinka w całości:     Zbliżenie szydełkowych ozdób ;)

         Ja uwielbiam ten nastrój kolorowych lampek, kojarzą mi się z dzieciństwem, a jestem tak sentymentalna, że od kiedy ubieram własną choinkę, ozdabiam ją kolorowymi światełkami :)

      Pamiętacie jak wspominałam, że na kiermaszu kupiłam sobie szklane gwiazdki ręcznie robione? Oto one :)

Przed powieszeniem:


A tu jako dekoracja żyrandola :)     Szydełkowe ozdoby pysznią się także w mojej mini - kuchence :) Nie przeszkadza mi, że cieszą tam tylko moje oko. Oczywiście na choince nie widać wszystkich szydełkowych tworów, musicie uwierzyć mi na słowo, że jest ich więcej :)
     Muszę, po prostu muszę pochwalić się prezentem od mojej ulubionej stałej klientki :D


     Śliczny i genialny w swej prostocie świecznik, stoi pod choinką :) Szkoda, że Niunia go już dorwała i nie wygląda tak jak na tym zdjęciu, ale trochę go podreperowałam i nadaje się do użytku.

     Chciałam pokazać Wam moje zamówienie z kadoro, ale zdążyłam już zrobić trzy bransoletki :P Jest to tak wciągające, że nie mogę przestać! Uwielbiam je robić, a w następnym wpisie może pojawią się zdjęcia, o ile córcia pozwoli je zrobić, bo jej także podobają się bransoletki ;)

     Z wielką energią, pozytywnym nastawieniem wkraczam w Nowy Rok, życząc sobie, aby ,,biznes" się kręcił, żeby ludziom podobały się moje prace i żeby je zamawiali przynajmniej w takich ilościach jak w roku 2014 ;)  O ile dobrze pamiętam zaczęłam pisać bloga w czerwcu, więc to już pół roku! Chyba pierwszy raz zdarzyło mi się pisać bloga tak regularnie i wytrwale, oby tak dalej :)

3 komentarze:

 1. Kasiu - ja także jestem sentymentalną osobą i ogromnie lubię dekorować dom na Święta :) jest w tym jakaś magia :) Masz piękną choineczkę i cudne ozdoby na niej :) życzę, aby Twoje marzenia się spełniły :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za zaproszenie :) Przyjemnie tu u Ciebie i nastrojowo... :) Narobiłaś trochę tych świątecznych ozdóbek, piękna taka choinka! Czekam na fotki bransoletek!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna choinka :-) Szklane gwiazdeczki cudne - bardzo udany zakup :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń